Platformy controllingowe

Jesteśmy grupą firm doradczych, które świadczą usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego, wycen przedsiębiorstw, usługi doradcze związane z wdrażaniem platform controllingowych dla potrzeb zarządczych.

Jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą, przy prowadzeniu której potrzebują aktualnych danych zarządczych na temat rentowności prowadzonej działalności, aktualnego zadłużenia w zakresie kredytu kupieckiego kontrahentów i Klientów.
Zamierzają Państwo zoptymalizować procesy elektronicznego obiegu dokumentów uzyskując szybszy i bardziej ekonomiczny proces komunikacji z otoczeniem rynkowym.
Doradzimy Państwu jak stworzyć skuteczny system controllingowy w formie korporacyjnej strony internetowej, o zaistniałych zdarzeniach automatycznie poinformujemy emailem bądź przy pomocy mobilnej aplikacji.
Pomożemy wdrożyć system budżetowania i raportowania o powstałych odchyleniach.
Po przeprowadzonym wdrożeniu przeprowadzonym wspólnie z Naszymi Partnerami Biznesowymi elektronicznego obiegu dokumentów, budżetowania i raportowania gotowi jesteśmy świadczyć usługi outsourcingu w zakresie administrowania system controllingowym.
System controllingowy współpracuje z uznanymi programami finansowo-księgowymi, najczęściej integracje wykonywane były z systemami Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima, Symfonia, Enova, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics AX, SAP R3.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz prześlemy ofertę.


    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na podany adres e-mail.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na podany numer telefonu.

    Klikając "Wyślij", oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.